Odense City B&B

Sjekk rom og priser
Ankomst
Velg dato
Avreise
Velg dato
Rom og Gjester2 Gjester, 1 rom
Vi åpner Booking.com i en ny fane for en rettferdig sammenligning.
Odense City B&B
$$$$

Beskrivelse

Odense City B&B ligger nær Brandts og ligger kun 20 minutter fra Odense. Overnattingsstedet tilbyr 7 gjesterom som inkluderer kaffe/tekoker, høyhastighets internett og en flatskjerm TV med satellittkanaler for et hyggelig opphold i Odense.

Beliggenhet

Hotellet ligger 900 meter fra Fyrtøjet og ca 11-minutters gange fra Odense slott En av de viktigste attraksjonene i Odense er Brandts Klædefabrik som ligger i nærheten av hotellet.

Kongens Torv bussholdeplassen ligger 150 meter fra innkvarteringsstedet.

Spis & Drikk

Restaurant Ansgar er 200 meter fra Odense City B&B.

Fritid & Næringsliv

Gjester som liker kanopadling, bueskytning og vandring vil finne Odense City B&B en ideell base for det.

Nyttige tips
Innsjekking/Utsjekking
fra 15:00-22:30
fra 07:00-11:00
Fasiliteter
Det er gratis Privat parkering tilgjengelig på hotellet.
Trådløst internett er tilgjengelig i gratis.
Annen informasjon
Frokost
Hotellet Odense City B&B serverer en full frokost gratis. 
Husdyr
Ikke tillatt med kjæledyr
Språk
tysk, dansk
Bygning
Antall rom:7
Priskalender
Sjekk tilgjengelighet og priser for datoene dine nå!

Rom og tilgjengelighet

Budget Rom med to enkeltsenger
  • Maks.
    2 personer
  • Sengalternativer:
    2 Single beds
Rom med Delt bad
  • Maks.
    1 person
  • Sengalternativer:
    1 Enkeltseng

Fasiliteter

Hovedfasiliteter

Wi-Fi
Parkering

Betjent parkering

Bagasjeoppbevaring

Bagasjeoppbevaring

Garderobe

24/7 service
Mat / Drikke

Utendørs spiseplass

Treningsstudio

Aerobic

Klesvask

Vaskeri

TV

Flatskjerm tv

Sport en Fitness

  • Kanopadling
  • Vandring
  • Hesteridning
  • Sykling
  • Bowling
  • Bueskyting
  • Aerobic
  • Fisketur

Tjenester

  • Betjent parkering
  • Rengjøring
  • Vaskeri
  • Turer/ Billettservice

Spisefasiliteter

  • Frokost på rommet
  • Utendørs spiseplass

Barnas fasiliteter

  • Barnbuffet

Spa & Fritidsfasiliteter

  • Live underholdning

Romfasiliteter

  • Oppvarming
  • Hagemøbler
  • Te- og kaffefasiliteter
  • Strykefasiliteter

Selvbetjening

  • Felles kjøkken
  • Vannkoker

Media

  • Flatskjerm tv

Rominnredning

  • Gulvteppe
Vis alle fasiliteterSkjul fasiliteter

Viktig informasjon om Odense City B&B

💵 Laveste rompris 619 NOK
📏 Avstand til sentrum 1.7 km
✈️ Avstand til flyplass 104.4 km
🧳 Nærmeste flyplass Billund flyplass, BLL

Beliggenhet

Adresse
Adressen er kopiert.
Vindegade 73B, Odense, Danmark, 5000
Se på kartet
Vindegade 73B, Odense, Danmark, 5000
  • Populære severdigheter
  • I nærheten
  • Restauranter
  • Hoteller i nærheten
Brandts Torv 1
Brandts Museum of Photographic Art
430 m
Galleri
Brandts
430 m
Kongensgade 30
The Woman with the Eggs
240 m
Brandts Passage 10
Emperors New Clothes
290 m
Kongensgade 1
The Sheperdess and the Chimney Sweep
410 m
Klaregade 1
Darning Needle
450 m
Jernbanegade 8
The Flying Suitcase
440 m
Kirke
Sankt Hans kirke
590 m
Jernbanegade 13
Funen kunstmuseum
410 m
Galleri
Brandts Klædefabrik
430 m
Restaurant
Dubrovnik Restaurant
110 m
Restaurant
Submarine
170 m
Restaurant
Cafe A
340 m
Restaurant
Seaweed
380 m
Restaurant
McDonald's
330 m
Restaurant
Soup Stone Cafe
510 m
Restaurant
The Burger Shack
410 m
Restaurant
Bagelboden
430 m
Restaurant
Banh Mi Sai Gon
500 m

Anmeldelser om Odense City B&B

8.7 /10
Flott
1438 anmeldelser
Verifiserte anmeldelser  
Oppdag topprangerte alternativer gjennom anmeldelser vi verifiserer fra vår side og Booking.com.
Våre gjesters anmeldelserSkrive en omtale
  • P
    Peder
    Norge
    skrev en anmeldelse den 04 apr.
    Flott
    8.0

    Alle som jobbet der var vennlige. Komfortable og koselige rom med et kjøleskap og en mikrobølgeovn. - God, koselig beliggenhet i sentrum. - En kul bonus var Sellanraa Bok & Bar, som ligger i nærheten, den tilbød te og kaffe.

  • E
    Eivind
    Norge
    skrev en anmeldelse den 27 mar.
    Perfekt
    9.2

    Flott beliggenhet, rene offentlige områder, innbydende personale og komfortabelt rom.

  • M
    Michael
    Norge
    skrev en anmeldelse den 13 mar.
    Perfekt
    9.4

    Dette stedet er nydelig dekorert, og vi satte pris på den flotte beliggenheten og det velutstyrte rommet med all komfort.

  • J
    Jens
    Norge
    skrev en anmeldelse den 06 nov.
    Perfekt
    9.0

    Dette stedet ligger veldig sentralt, nært sentrum - vi ville definitivt velge å bo her igjen hvis vi er i området.

  • S
    Svein
    Norge
    skrev en anmeldelse den 29 sep.
    Flott
    8.0

    Rommet var godt utstyrt og rent, enkel tilgang til gratis parkering, og det var hyggelig med et kjøleskap og en mikrobølgeovn.

  • O
    Olav
    Norge
    skrev en anmeldelse den 18 aug.
    Perfekt
    9.0

    Vi tror det er en utmerket hjemmebase for å bo i Odense. Vakker rom var med all komfort, personalet var innbydende. Vi nøt godt den koselige innredningen. Ren hotell med sentral beliggenhet i sentrum. Det er ikke langt fra jernbanestasjonen, supermarkeder og senteret. Ville bli her igjen, hvis vi reiser til Odense😃

  • D
    Dag
    Norge
    skrev en anmeldelse den 03 juni
    Flott
    8.2

    Rommet var stort, sengen var behagelig, og vi likte det rene badet. Beliggenheten nær togstasjonen gjorde reisingen enkel.

  • H
    Hilde
    Norge
    skrev en anmeldelse den 29 apr.
    Flott
    8.4

    Hotellet var vakkert dekorert. Hver medarbeider var virkelig hjelpsom og høflig. - Rommet var godt utstyrt og stort, med et privat bad. - Sengene var komfortable i det koselige soverommet.

  • G
    Grethe
    Norge
    skrev en anmeldelse den 28 mar.
    Perfekt
    9.2

    Dette stedet har rimelige priser, rent og vennlig personale, store, rene rom med komfortable senger og perfekt beliggenhet nær La Piazzetta for gode måltider.

  • E
    Espen
    Norge
    skrev en anmeldelse den 20 jan.
    Perfekt
    9.0

    Jeg hadde en perfekt opphold og ville bli her igjen. Koselige rom, komfortabel seng og ren bad...

  • T
    Torgeir
    Norge
    skrev en anmeldelse den 12 des.
    Flott
    8.0

    Alt var flott, parkeringen var på stedet, rommet var godt utstyrt og stort, koselig soverom, sengen er komfortabel. ".

  • J
    Jan
    Norge
    skrev en anmeldelse den 18 nov.
    Perfekt
    9.4

    Rommet hadde en koselig innredning og var beleilig beliggende nær sentrum, supermarkeder og naturen i nærheten av slottet.

Vanlige spørsmål om Odense City B&B

Hvilke attraksjoner kan vi besøke under oppholdet på det Odense City B&B hotell?
Du kan besøke de høyt rangerte landemerkene, for eksempel Oseania samt Carl Nielsen Museet, plassert bare 11 og 16 minutters gange fra det Odense City B&B hotell henholdsvis.
Hvor mye koster et rom på Odense City B&B?
Romprisene på Odense City B&B starter på €80.
Hva er romtypene som tilbys av det bed & breakfast?
Det er slike romtyper som Rom med to enkeltsenger, Budget Rom med to enkeltsenger og Rom med en queen-size seng tilgjengelig på det bed & breakfast.
Hvilke fasiliteter er i rommene på det hotell?
Hvert rom på det hotell er utstyrt med strykeutstyr, strykejern og strykebrett for å sikre at gjestene har alt de trenger for et komfortabelt opphold. Som et resultat vurderer gjestene rommene 9.2/10 for komfort.
Tilbyr det Odense City B&B hotell noen rengjøringstjenester?
Ja, det Odense City B&B hotell tilbyr vaskeri og rengjøring.
Sjekk rom og priser
Ankomst
Velg dato
-
Avreise
Velg dato
Rom og Gjester2 Gjester, 1 rom